Autopůjčovna ASAP – nejlevnější vozy
Autopůjčovna ASAP – férové jednání, žádné skryté poplatky
Autopůjčovna ASAP – přistavení vozů po Praze a blízkém okolí ZDARMA!
Autopůjčovna ASAP – bezpečné vozy v dobrém technickém stavu!
Autopůjčovna ASAP – přistavení na letiště Václava Havla / Ruzyně (PRG) za nízký poplatek!


Autopůjčovna ASAP Rent Car a služby pro Vás

Vítejte na stránkách naší autopůjčovny…

…naše autopůjčovna působí v hlavním městě Praha, ale není problém přistavit vůz i v blízkém okolí, popř. při dlouhodobém pronájmu kdekoli po České republice. ASAP Rent Car půjčuje osobní, vícemístné i užitkové vozy a patří mezi nejlevnější půjčovny aut, které mají ve své činnosti půjčování aut. Řadíme se mezi největší autopůjčovny v České republice a díky tomu můžeme garantovat vysokou úroveň služeb. Jako jedna z mála, naše autopůjčovna přistavuje vozy po Praze a okolí ZDARMA.
Vážíme si velkého nárůstu klientů na základě osobního doporučení a budeme se nadále snažit, abyste byli s našimi službami spokojeni a abychom Vás nezklamali.

Vaše autopůjčovna ASAP Rent Car!

Autopůjčovna

Potřebujete půjčit auto? Pak není nic jednoduššího než si vybrat z naší široké nabídky aut a vybavení (střešní box, držák na kola, autosedačka, drřák na lyže, gps). Můžeme vám nabídnout auta se základní, ale i příplatkovou výbavou. Autopůjčovna ASAP se může pochlubit velkým vozovým parkem, ze kterého si vybere opravdu každý! Cílem autopůjčovny je spokojený zákazník, který dál doporučí naší autopůjčovnu. Autopůjčovna ASAP dbá na spokojenost svých klientů, tak aby splnila Vaše očekávání!